Kontakt

Do poradny homeopatie v Brně se prosím objednejte předem. Děkuji.

Mgr. Renáta Makešová

tel.: + 420 608 354 354

e-mail: homeo-patie@seznam.cz

adresa: Jakubské nám.1, Brno

1.patro vpravo, 1.zvonek shora (dveře 410)

 

Pár slově o mě

Homeopatii a přírodní medicíně se věnuji přes 13 let. Působím v Brně. Jsem registrovaná homeopatka České homeopatické asociace. Vystudovala jsem Homeopatickou fakultu v Brně 2004-2008 s povinným studiem Medicínských znalostí, ukončeným zkouškou dle standardů pro výuku homeopatie v EU.

Dále jsem prošla tříletým postgraduálním studiem klasické homeopatie italské školy dle Massima Magialavoriho u MUDr. Rychlovského.

Kromě homeopatie, ve které se neustále snažím učit a přinášet Vám pomoc i malých a méně známých léků, se zabývám celou řadou „přírodních medicín“. Ať už je to fytoterapie se svými bylinami či extrakty nebo osvědčené produkty klasické ruské či čínské medicíny. Vždy Vám nabídnu jejich pohledy, souvislosti, při posuzování vašich potíží budeme hledat společnou nit.

Ke každému ze svých pacientů přistupuji individuálně, s ohledem na jeho životní styl a potřeby i představy. Kromě doporučení z homeopatie, Vám mohu poradit i ohledně stravy a výživy, protože potraviny jsou našim lékem a jsme to co jíme.

V poradně potkávám malé děti, dospělé i seniory, ale to co je vždy podstatné, je životní příběh, s tím pracuji.

Těším se na setkání s Vámi

Comments are closed