Přípravky

Přípravky poradím ty nejvhodnější v danou chvíli a pro daný problém přímo pro Vás. V poradně mám speciální přípravky, výrobky mimo jiné od těchto dodavatelů:

Diochi – bylinné informační přípravky

Bylinné tinktury, kapsle, čaje, kosmetika … dle osobního výběru.

GREEN WORLD – přípravky tradiční čínské medicíny

Pro výrobky společnosti GREEN WORLD je příznačné:

  • obsahují mnoho živin, vitamínů, stopových prvků
  • správný poměr přípravků a maximální biologické dostupnosti jejich složek, což umožňuje, aby žaludek a střeva dobře vstřebávaly účinné látky
  • absence vedlejších účinků
  • pohodlí při užívání
  • možnost dlouhodobého používání, aniž by došlo k negativní reakci organismu

Bachovy esence

Krizová esence – kapky (Rescue Remedy)

Kapky první pomoci zamezují energetickému šoku a následkům šoku.
Směs pěti květových esencí přináší rychlou a účinnou pomoc ve všech traumatizujících situacích jako jsou šok, panika, nehody, hádky, stres, tréma, úraz, útok, strach ze zkoušek, cestování, velké starosti a trápení. Pomůže při špatné nebo šokové zprávě, velkém zoufalství, strachu, před a po operací a porodu, při všech stavech otřásajících lidskou psychiku. Harmonizuje tělo, ducha a duši.
Balení 10 ml , cena: 300 Kč
Balení 20 ml , cena: 465 Kč

Krizový krém 50g (Rescue Cream)

Krizový krém odstraňuje následky šoku pokožky a pak může následovat její samoléčebný proces na kůži. Zklidňuje, má hojivé, zjemňující, zvláčňující a hydratační účinky. Pomáhá při špatně hojících se ranách, bodnutí hmyzem, alergických reakcích, spáleninách, otoku, modřinách, pohmožděninách, řezných ranách, křečovitém napětí, také při problémech s kojením atd.
Výborný na všechny kožní traumata, hrubost, odlupování a popraskanost, při běžných kožních onemocněních, ale také při podráždění pokožky při sportu, běhu apod. i k uvolnění svalů, osvědčil se při masážích, kdy se nanáší před masážním prostředkem.
Cena: 465 Kč

Krizová esence 20 ml – sprej (Rescue Remedy)

Slouží k harmonizaci jakýchkoli krizových situací, jakými jsou například úmrtí, nehody, návštěva zubaře, před zkouškami, stav po obdržení špatné zprávy, operace apod. Skutečně může zachránit život. Má stejné účinky jako původní krizová esence, pomáhá zachránit život v nouzi, zamezuje energetickému šoku a následkům šoku. Ideální je mít jej stále u sebe.
Cena: 465 Kč

Krizové pastilky 50 g – (Rescue Pastilles)

Pastilky obsahující krizovou esenci. Široké použití . Skvělé balení pro rodiny s malými dětmi. Varianta natural nebo s příchutí černého rybízu.
Cena: 265 Kč

Krizová esence 20 ml – noční sprej (Rescue Remedy Night)

Krizová esence na spaní přináší úlevu a odpočinek po dni plném stresu a radost z klidného a dobrého spánku.
Balení 10 ml, cena: 300 Kč
Balení 20 ml, cena: 500 Kč

Doplňky zdraví Ramissio, superpotraviny

Živá nepasterovaná šťáva z Goji od firmy Ramissio s mimořádně vysokým obsahem antioxidantů, enzymů, vitaminů, potřebných aminokyselin a prvků. Je nazývána elixírem mládí. K dispozici také další unikátní doplňky zdraví – unikátní vstřebatelný kolagen, hřejivé náplasti Ramissio Strips, detoxikační náplasti, Impulse plný živin a enzymů, antivirózní betaglukan, energetické a proteinové doplňky stravy. Ráda poradím s registrací i užíváním.

Esenciální terapeutické oleje YOUNG LIVING

Nejčistší esenciální oleje od Young Living s terapeutickou kvalitou pro osobní zdraví i čištění prostoru. Vibrace esencí povznáší tělo i ducha.

Revitalizační karafy, fontány NATURESA

Harmonizující karafy ve zlatém řezu, s květem života, z křemičitého ručně foukaného skla. Takto revitalizovaná, oživená voda získává živé vibrace, které podporují život, energii v meridiánech a oživují orgány v lidském těle.

a další

Comments are closed